Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz LuckyL #173939 üzenetére

    Szerintem ezeket meg te tudod rosszul. Ez ugyan már a múlt, de úgy volt használva, ahogy mondom, rendőr sose kötött bele. A lejárt műszakis, de rendszámos autókkal csak így lehetett közlekedni. Sőt, nem egyszer, olyan 5-10 autós rendszámnélküli karaván első és utolsó darabjára lett felrakva a P-s, bár ez már tényleg szabálytalan, de a hallgatólagos beleegyezésükkel történt. Btk-t nem ismerek, de ha így lett volna, vagy így lenne, akkor semmit nem tudnának kipróbálni, vagy a távoli vizsgahelyre elvinni, szóval ezt nem adom. Olvastad a linken: a P-rendszám arra való, hogy az autójavítók és kereskedők eljuttathassák műszaki vizsgára vagy szervizbe a Magyarországon forgalomból kivont járműveket, illetve az EGT-ből (Európai Gazdasági Térség) és külföldről behozott autókat, továbbá ezekkel az értékesítési időtartam alatt próbakört tudjanak megtenni....
    Már hogy lenne hamisítás az ilyen, ez a szabályos használata most is. De mindegy te azt mondod, én meg ezt, lépjünk tovább, ahogy én is léptem más területre az életben, és én ilyeneket már nem használok, de gondolom te se.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák