Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz roberto211 #111007 üzenetére

    Sajnos csak a "szar swift" jelző ragadta meg a figyelmed .. de a hangsúly nem ezen volt hanem hogy 150k ért nem autót veszel hanem romot. A 1.6/1.9 td sose volt szívó diesel de ez megint más kérdés.. ne menjünk bele. Ahogy abba se hogy minden második ember azt hiszi beül az 1.3 as swiftbe (ami tényleg jól megy mivel nincs súlya ) és ő lesz Emerson Fittipaldi.Aztán amikor csattan mert az az autó nem arra van kitalálva hogy 130-al menjél csodálkozik hogy nem száll ki belőle élve senki. Anyag minőségre és karosszéria merevségre pedig csak annyit tudok javasolni hogy ha van alkalmad próbáld meg egy F astranál kihajtani az a oszlopnál az első ajtót fent, nem fog menni ellenben az egyes swifteket így lopták.. de ez is csak apró dolog.. lényegen nem változtat fasza kis válság autó A-ból B-be és tényleg jó motorikusan de tudni kell a határait és hogy téged idézzelek 200 ért valóban nem találni normális ga-t sem , én tavaly vettem legmagasabb felszereltséggel(gls) egy 3 ajtós swiftet... 2000 évjárat, 400 volt.. mert ebbe van a lényeg és én erre próbáltam rá világítani. Csak rögtön mindenki magára veszi és támadásként kezeli. Mondjuk engem nem igazán izgat ez a dolog de még mindig azt mondom hogy ha swiftet is venne tegyen még hozzá hogy legalább autót kapjon ne romot :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák