Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    Sziasztok!

    Ajánlat 1M környékén benzines kisautóra Budapestre 187 centis férfi úrfinak a 2004 utáni kínálatból? Lancia Ypsilonról alig találtam infót például. A láb nem nehéz, dugó viszonylag ritkán, így jó lenne, ha nem menne a fogyasztás 6-6.5 liter fölé a városban. Klíma ritkán, elsősorban páramentesítésre, sokan (értsd: 2-nél többen) többnyire az utak 1%-ában utaznánk. Autópályára ritkán mennék, akkor is max 110-es utazó, de inkább 100-105 a külsőben. Szervó, elektromos ablak, klíma mindenképpen kell, alkatrész elfogadható árban legyen. Csomagtartó minimum 200 liter és jól pakolható (még, ha ez elsőre viccnek is tűnik). Hátsó üléssor nem baj, ha síkba dönthető. Swift elöl kicsi nekem, így azt nem kell ajánlgatni. Az első generációs Yaris-ra pedig se nem szívesen néznék, se nem szívesen ülnék bele (plusz valsz el se férnék). Semmilyen ismertebb márkától nem zárkózom el. A Fiat 500 tök jó lenne, de a keret majdnem duplája, így ha nem is teljesen hasonló, de hellyel-közzel hasonló alternatívára vadászom. Ha ajánlotok és tudtok, javasoljatok motort is, amennyiben egynél többől állna az adott típus benzines kínálata.

    Amik hirtelen eszembe jutottak:

    VW Polo IV
    Mini One, esetleg Cooper
    Audi A2 (igazából ez már picit nagy is, a karosszéria drágán és jellemzően inkább sehogy nem javítható, amennyire én tudom)
    Citroen C2 (gyanús, hogy az első két évjárat után néma csend van..)
    Citroen C1/Peugeot 107/Toyota Aygo
    Fiat Panda (jobb térd erősen neccesnek tűnik)
    Ford Fiesta (mennyire lopják?)
    Honda Jazz I. gen. (bár az okos dolgaira semmi szükségem)
    Lancia Ypsilon II. gen.
    Mazda II 1. gen. (gondolom, megeszi a rozsda)
    Mercedes A osztály II. gen.
    Toyota Prius I. gen.? Ez mondjuk már picit nagy (meg ótvar)

    Köszönöm szépen előre is a segítséget :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák