Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SyMbioTe

    Ármester

    válasz spileraaa #132913 üzenetére


    (#132913) spileraaa
    Én a tárhely miatt, ha van rá keret tuti 240-eset vennék. És a több gari miatt UV500-at.


    (#132939) NJanika
    Szia!

    Először azt kellene eldönteni, hogy laptop vagy aszatli PC kell? Ill asztalihoz monitor + bill + egér is kell?
    Asztaliból ugyanolyan áron jóval erősebb teljesítmény hozható ki. Cserébe a laptop hordozható, és ott a monitor is benne.

    Asztalit meg csak úgy, hogy összeválogatod egy boltban, és vagy összerakatod bolttal, vagy pedig magadnak otthon.


    (#132940) salander
    Szia!

    PS-ben inkább a sok ram ill. a proci számít jobban, a VGA az inkább másodlagos.
    Ha a VGA csak úgy megvan már, én szerintem néznék egy R6 2600-at inkább (Ha belefér), viszont ebbe nincs IGP. (Ha behal a kártya, akkor szerezni kell egy ideigleneset)


    (#132943) dega
    Szia!

    Szerintem rendben van.
    Ha frissebbet szeretnél, akkor egy BIOS frissítést kérj és R5 2400G. Úgyanúgy 4/8-as, nincs sok különbség az 1500X-hez képest, viszont újabb, van benne IGP is, ez leginkább akkor jöhet jól, ha meghibásodik a VGA. Ha ez nem fontos, akkor rád bízom a döntést. :)


    (#132944) modecom1994
    Szia!

    A "minden" az mit takar? Monitor + egér + bill is kell? Vagy csak maga a gép? Ebben az esetben milyen monitorod van?


    (#132945) Amos17
    Szia!

    Kicsit drágábban Asrock B360M Pro4, Gigabyte B360M D3H, MSI B360M Gaming Plus (igaz, ez csak 2 ram slotos) ~25-27k (Figyelj, hogy legyen M.2-es foglalat)
    Nagyjából ugyanennyiért i3 8100 ~34k (4 mag/4 szál, régebbi i5-ök szintjét hozza kb.)

    VGA: És hova kellene beférnie? :B


    (#132946) hobizoli
    Pár plusz ezresért kihozható i3-8100 + B360-as hozzávaló lap. :)

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák