Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz BenJoe80 #11519 üzenetére

    1. Az nem teljesen igaz, hogy el fog hasalni a HD5770 FullHD felbontáson... Persze, ha a Metrokétezerhuszonnyócharminchármat nyomod max-on, akkor igen... De kicsit visszaveszed a beállításokat és máris bírni fogja a legtöbb gémet... Erőforrásigényesebb játékokban kötni kell egy kis-közepes kompromisszumot, de szerintem ez még belefér... Én konkrétan az i3-2105 IGP-jével nyomtam nemrég az MMH6-ot FullHD-ban... Kicsit vissza kellett vennem, de egyáltalán nem volt diavetítés... stranger28-ra meg ne hallgass, annyira várja már az új arcát, hogy nem tudja mit beszél... :P :D

    2. Ha viszont átpakolnád a 5770-est a gyengébbik konfigba, hogy nagyon szépen vigye az 1680x1050-et, akkor felesleges AMD FM1-ben gondolkodnod, sokkal jobban jársz egy Inteles konfiggal... Az erősebbik gépbe meg veszel egy HD6870-et, vagy GTX560-at pl... S ezekkel már majd' mindent tolhatsz magas beállításon... Ha belefér anyagilag, akkor ez is egy járható út...

    De szerintem először is vedd meg az U2212HM-et (az egy tuti pont :) ) és próbáld ki, hogy az általad preferált játékok hogyan futnak az X4 955 + HD5770 kombóval... S ha nagyon-nagyon kompromisszumos, akkor még mindig átdobhatod a másik gépbe (de akkkor inkább Intel-t vegyél oda), a Phenom-os gépbe meg veszel egy erősebb kártyát...

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

  • bencee1996

    csendes tag

    válasz BenJoe80 #11519 üzenetére

    Pont ma próbáltam a Mafia 2-t meg a Far Cry 2-t FullHD-n gtx 260-nal (kb egy szint mint az 5770) és szépen futottak 50 fps-sel.
    Minden maxon volt kivéve az aa

Új hozzászólás Aktív témák