Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    válasz membrandj #102473 üzenetére

    "1151-nek pont a ddr4 az előnye, ha ddr3 lappal,rammal veszed, akkor csak kidobott pénz."
    Bizony, és ehhez még az is hozzájön, hogy a DDR3 kinyírhatja a Skylake procit.

    (#102474) Redlight2:
    Az MSI megbízható márka, de hogy ez a bizonyos lap milyen, azt majd a többiek megmondják, vagy itt, vagy a Milyen alaplapot topikban.
    A B150 elég játékra, kapásból én annyi különbséget találtam a B150 és H170 között, hogy a B150-ben általában nincs M2 foglalat (de vannak kivételes alaplapok), és nem támogatja a RAID-et.
    CPU: A gyári hűtő szerintem teljesen jól hűt (ugyanilyen procim van, a gyári hűtővel használom.)
    Van azért hangja, ha használva van a CPU. De ha zavar a kis ventihang is, akkor érdemes lehet lecserélni, de ennek csak úgy van értelme, ha a házventiket is lecseréled abban a körben. :) (mert általában a gyári házventik sem halkabbak, mint a gyári Intel CPU hűtő.)
    HDD: WD Blue EZEX legyen.
    SDD lemaradt, ha kényelmesen el akarsz férni rajta, esetleg 1-1 játék is menne rá, akkor 250 GB-osat javaslok. HyperX Fury, Samsung 850 EVO, ami jó ár/érték arányban van.
    Táp: FSP Raider 550S, ez szerintem elég lenne a kinézett videokártyához, és megbízható táp.
    A többi részletben majd a hozzáértők segítenek. :)
    MOD: Ha veszel hűtőt a procira, kérdezz utána, pontosan milyet érdemes, pont most volt ebből származó problémákról cikk: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák