Új hozzászólás Aktív témák

  • lazatt

    csendes tag

    Üdv!

    Régebben már kikértem a véleményeteket és köszönöm az akkor kapott válaszokat.
    Most megrendelés előtt még egyszer szeretném meg hallgatni az észrevételeiteket a választott konfigurációval kapcsolatban.

    Proci: INTEL Core i5-4690 3.50GHz 1150 BOX
    ( Azt látom, hogy mindenkinek inkább 4590-et ajánlotok, de nem szoktátok megindokolni, hogy miért volna jobb a 45 /sok a hibás 4690 vagy csak nem ér annyival többet az a pár száz MHz?/)

    Proci hűtő: COOLERMASTER Hyper TX3 EVO

    Alaplap:GIGABYTE GA-H97-D3H

    Videókártya: GIGABYTE GV-N970G1 GAMING-4GD GTX970 4GB GDDR5 OC PCIE

    Ram: CORSAIR 8GB Vengeance LP DDR3 1600MHz CL9 KIT CML8GX3M2A1600C9G

    HDD: WD Blue 1TB 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX

    Táp: XFX XTR Series 650W

    Ház: BITFENIX Shadow

    Monitor: LG 22MP55HQ-P
    (Vagy akár a LG 22MP65HQ-P /az 55 alatt Iponon vannak pozitív visszajelzések/ egyébként nem tudom. hogy mi a különbség a kettő között)
    Amikor régebben kérdeztem írták, hogy Dellt vegyek de nem szívesen adnék ki 55+ ezret monitorra.
    A mostani LG Flatron W1934S-el is elégedett vagyok de a gép monitorral együtt az öcsémé lesz tehát kell egy új, és ennek a gépnek a full HD már nem jelentene gondot. Az IPS-hez se ragaszkodnék a betekintési szög nem szempont csak szemből kb.70 cm-ről nézem. A színhűség jól hangzik bár az 5 éves flatron színei is tetszenek szóval nincsenek nagy igényeim. A gép csak játszani illetve néha filmet sorozatot szoktam nézni.

    SSD-t esetleg később vennék de mivel a steamem nem férne el rajta a windows betöltése a mostani Phenom II X4 965-el is kielégítően gyors, tehát azt most nem vennék.

    A házba 320 mm-es kártya fér a G1 312 mm tehát marad 8 mm nem sok de szerintem elég.

    Szívesen hallanék minél több véleményt, észrevételt kérlek indokoljátok is őket!

    Előre is köszönöm a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák