Új hozzászólás Aktív témák

  • arnoldoo

    újonc

    Sziasztok!
    Jelenlegi gépemet újítanám fel.
    Ami adott, illetve esetleg jó lesz a következőbe:
    Ocz vertex3 120gigás SSD (később ez is csere egy nagyobbra, de most még elvagyok vele)
    Gigabyte GTX760 OC 2GB DDR5 GV-N760WF2OC-2GD
    Chieftec 550es táp
    Sharkoon ház egy 20 centis ventivel az oldalán és elől-hátul pár kisebb (az előző videokari egy hd4850 volt passzív hűtéssel, nem volt gond vele)

    Jó ideig megint nem szeretnék költeni rá (kivéve az ssd, meg esetleg plusz ram), szal legyen fejleszthető.

    Cpu kéne alaplap és memória, olyan 140-170 között, bár örülnék ha maradna belőle a jövőbeni ssdre :)
    Procinak i7 4790 (3,6GHz 8mega cache)re gondoltam van most aquába akció 80e,a 7en vagy találtam kicsit olcsóbban egy i7-3820 3,6GHz (10 MB)t 75e, viszont ez lga 2011 es foglalatú, ami azt jelenti h a legolcsóbb alaplap hozzá mondjuk egy ASRock X99 Extreme3 56 ér v 2 ezerrel több az extreme 4 (8 memoriahellyel)kérdés megéri e. Ramot tekintve teljesen nyitott vagyok az ötletekre.

    Játékra lesz a gép szerteném ha maxon menne minden, ahogy úgy 1-másfél évvel ezelöttig szintén :D Természetesen bármilyen más elképzelésre nyitott vagyok, mivel a jelenlegi gépem eladó lesz akár egy házat is ajánlhattok, mert a jelenlegi kicsit már le van lakva, ha belefér és megsporolhatok egy költözést (valójában 2-t :) )

    Köszönöm előre is a segítséget :)) :)

Új hozzászólás Aktív témák