Új hozzászólás Aktív témák

  • MasterHUn

    senior tag

    válasz membrandj #77379 üzenetére

    Szia. tegnap átgondoltam mindent értelmesen mi miért praktikusság és felhasználás gyanánt.
    a következőre jutottam. minden mellé leírom naggyából miért az. ugye mondtad hogy minek ha nem tuningolok stb..halgattam rád :)

    alaplap: Asrock fatality killer Z97X (ha 4-5 év múlva procit cserélek lappal ne kelljen szenvedni és mégiscsak 10000-el olcsóbb mint a hero VII)
    Processzor: I7 4770 ( direkt nem a K-s verzió tuningolni nem akarok csak stabil gépet 4-5 évre)
    ram: 2x4gb 1600mhz (pont elég 2-3 évre max veszek mellé később még 2x4gb-ot)
    SSD: mert kell :) ahogy ajálljátok is hyperx 3k
    Ház : Carbine 200R (mert itt külön bejáratú levegő elrendezés van procinak és vga-nak) szerintem jobb elosztás mint a 300R nél
    CPU cooler: sokmindenen gondolkodtam de ami tetstik és szerintem halk is BE QUIET! DARK ROCK PRO 3, termal right macho,noctua
    (meglévő alkatrészek ( TT Hamburg 530W 80+,ASUS GTX760 DCUII OC)
    Remélem nem idegesítelek titeket a sok változtatgatással de nem 2 évre akarok gépet

    Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

Új hozzászólás Aktív témák