Új hozzászólás Aktív témák

  • Jamboo529

    senior tag

    Hi!

    Korábbi gépösszerakáson felbuzdulva (azóta is nagy megelégedettséggel használják, KÖSZÖNÖM a segítséget még 1x!) most még egy összerakása lenne a cél.
    Saját részre lesz.

    1. Amennyire időm lesz kihasználni, játékra. (multi pl. WOT, de ha lesz idő singlere akkor RDR2, GTA, Witcher III, Cyberpunk és hasonló open world játékok. Persze ha kijön egy-egy újdonság, ne minimum beállításokkal kelljen már kezdenem) viszont nem kell high end.
    2. A házon belül minden új, a régi gépet öröklik. Periféria (bill, egér, monitor, hangfal stb. nem kell)
    3. 32gb memória, 1tb ssd, esetleg egy HDD tárolni 1-2 TB elég lehet, proci+hűtő, vga, ház, táp, egyéb hűtők. A lényeg, hogy halk legyen. (folyadékos hűtés nekem kicsit para, nem hiszem, hogy kell). Nem kell a csilli villi, de ha van nem kizáró ok. Nem akarom nagyon tuningolni, legalább is az elején. A fejlesztési lehetőség maradjon meg. Stabil tartós, hosszú élettartam a cél.

    4. Legyen a kezdő tőke 500k. Meglátom mire elég, ha kell esetleg mehetek feljebb.

    5. AOC (Q)27G2U a monitor azt hiszem, de délután megírom ha mégsem. A 144Hz és a freesync tuti. A felbontást nem tudom, hogy csak fullHD, vagy 2560 x 1440.
    +1. Nincs ilyesmi.

Új hozzászólás Aktív témák