Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz palfitom #159110 üzenetére

    Ez lett végül ,minden szépen sikerült ,tegnap estére végeztem vele Windows ,driver ,stb.

    Soha nem volt még NZXT házam de a szerelése valami eszméletlen kényelmes ,jelenleg csak egy 860 sata s ssd n van a rendszer de nagyon szépen hasít.
    Integrált vga nak nagyon szép képe van és sztem low on 1080p n még játszani is lehetne rajta ,még nem próbáltam.
    MSI lap azt hozta amit vártam ,jó emlékeim voltak a B150M mortar al anno 3 évig használtam és hibátlanul adtam tovább ,jól döntésnek tartom hogy ezt a kis plusz t inkább picit jobb lapra szántam.
    Az is lehet ,hogy átpakolom az Intel es gépet a piros h510 házba ,csak lehet a szellőzés a i7 9700 és 2070 super nek nem lenne olyan jó mint a lassan 5 éves Zalman neo 9 ben.
    Ramok szépen világítanak az AMD gépben ,inkább hagyom benne ,3000MHz en mennek egyelőre ,majd megnéznem egyszer csak mit tudnak a z390 prime lapban is ,most inkább hagyom legalább 2 hétig jól kitesztelni hogy teljesen hibátlan e az összes komponens ,aztán variálgatok majd.

    Köszöntem uram még1x!

Új hozzászólás Aktív témák