Új hozzászólás Aktív témák

  • lordjancso

    senior tag

    válasz SyMbioTe #144198 üzenetére

    Szia!

    Köszi a választ és a tippeket.

    Miért nem vennél X570-es alaplapot bele? Az MSI B450 Tomahawk jónak tűnik, de nem felel meg az elvárásaimnak. Leginkább az 1 darab M2-es port az, ami fájó lehet idővel.

    Továbbá ha jól tudom, a Tomahawk és az X470-es lapok nem fogják támogatni az új, 4.0-ás szabványt az M2-es ssd-khez. Nyilván a 3.0-val sem lesz lassú (főleg sima sata3 ssd-k után).

    Megnézem még az RTX Super kártyákat is, de egyelőre a 2070 tűnik befutónak a sok ajánlás miatt.

    Játszani nem 4k-ban fogok, hanem "csak" 3440x1440-ben. A vicces az, hogy a jelenlegi konfigomon is elfutnak azok a játékok natív felbontáson, medium részletességgel, amikkel játszok. Pl a napokban a Warhammer Vermintide 2-t próbáltam ki, ami 50-60 fps-t simán produkált. A GTA5 is teljesen jól fut most is, úgyhogy nagyon bizakodó vagyok az új konfigot illetően.

    Persze ha valami véletlenül nem futna megfelelően, még mindig tudok finomhangolni a játék beállításaival.

    Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

Új hozzászólás Aktív témák