Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    válasz #66926208 #10582 üzenetére

    Jólvan, jól jársz vele, én is hasonló dilemmában voltam pár hónapja, a Corsair és a Be Quiet között vaciláltam, nálam az utóbbi lett a befutó, ugyanis annak kevesebb kábele fix.. Ez nekem kimondottan előny volt, ugyanis csak 1 ssd-nek kellett sata kábelt adnom, a 24 pines, és a 4pinesen kívül, így kevesebb kábelt kellett elrendeznem^^ Persze ahol lesz dvga és/vagy hdd is a rendszerben ott ez nem szempont. Másik ami miatt a Be Quietet vettem, hogy az "jóval" halkabb, ez nekem szintén előnyt jelentett, ugyanis a gépem full terhelésen is 60W alatt marad, de lehet 40W alatt is, így a tápra nem jut túl nehéz feladat, ezért nem baj, ha alig pörög a venti. Ha van a gépben dvga, esetleg erősebb cpu, akkor nem baj ha kicsit nagyobb zaj mellett gyorsabban pörög a venti, legalább jobban hűti az alkatrészeket, magyarán szerintem te jól választottál, ellenben ha valaki olyan cipőben lenne mint én, annak inkább a BQT ^^ Na kiadtam magamból xD

    megj: gyerekek, ez a BQT tápom nagyon halk, eladtam a házam, így most az asztalomon van, így közelről tudtam hangszigetelés nélkül meghallgatni, és le a kalappal, eszméletlen jó tápok.. mondjuk az is látszik, hogy a ventit se nagyon tekeri, már-már el tudom olvasni a feliratot rajta, pedig szerintem 800rpm alá nem tud lemenni, de így is nagyon halk. :)

Új hozzászólás Aktív témák