Új hozzászólás Aktív témák

  • Necronom

    senior tag

    válasz Somatom #4764 üzenetére

    Nos talan itt en vagyok az egyetlen, aki droidot hasznal tv boxon :) Meg filmezesre is ....mert lehet, csak egyszerubb eleceskedni, mintsem kifundalni azt, hogy miert nem megy droidon jol a filmezes, ez teny
    Meg az elozo kerdeseidre is visszaterve, nagyjabol en ugy hasznalom, ahogy te is szeretned

    Felpakoltam egy launcert (microsoft), de jol tudod, hogy van 1000 mas, igy hasznalom mar jo egy eve, egy logitech bill+egerrel + persze kihasznalom a CeC funkiciot es johogy a filmezes tavval mukodik
    Hasznalom world, excelt, nehany alap rajzprogit, de ilyen cut, resize, crop, paste alapokon :)
    Van egy jo kis Youtube appom a Smart YouTube, ebben pl nincsen reklam, megy egerrel, billenyuvel, tavval meg szerintem barmi massal is


    Hogy mennyire megy a multitask az egy jo kerdes, az en boxomban van 2GB memo

    Ami neha valamiert elfogy es akkor hiaba akarok valtani, ujbol betolti
    A Kodit pl mindig

    Az en boxom valoban Marshmallow :) Jo kis 6.0-as droid
    Nem egy erogep, ez csupan egy 905x, neha a gyerek jatszik rajta autos jatekokkal, vettem hozza egy 2000 ft-os gamepadet azzal elvan
    Szoval vannak konkretumok, amit igenis lehet ajanlani, de mindenkepp kompromisszumokkal
    Az X-es csaladot hasznalom: X96, X92, X96max es most jon az X96air
    Egyedul az X96 maradt meg igy mini pc-kent, mert az osszes tobbi droidja vacak filmezni, ugyanakkor az S912 (X92) meg egy eleg eros vas aranyaiban, de arra ikabb feltettem egy ArmBiant

    TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Új hozzászólás Aktív témák