Új hozzászólás Aktív témák

  • Necronom

    senior tag

    válasz Móncsa #2911 üzenetére

    A wifi nem annyira szerencses dolog, de ha van 5GHz halozatod, akkor megteszi..

    a legjobb valasztas mindenkepp az S905x boxok, azokbol is az, amin 6-os Android van (ebben meg benne a HW tamogatas)
    Nehez vadaszni mar ....
    Ezek mellet jo valasztas lehet az S912-es SoC-cal szerelt boxok
    Ezen felul meg jok az S905x2-vel szerelt boxok is
    Amiket erdemes nezelodni, azok a Mecool, X-sorozat, Tanix, Beelink
    Szukseges info lehet, hogy legalabb 2Gb memoria legyen, az Android megkivanja, a hattertar atlagosan ezeknel 16Gb, igazbol bosegesen elegendo
    Nezd ki amit szeretnel, majd mielott megveszed meg egy linket es kerdest meger

    ayrton
    Persze, en is a Samsungom tavjaval iranyitom a boxot, teljesen rendben van
    Ez a Microsoft Launcher amit hasznalok, elonye, hogy egesz jol konfiguralhato, van alul is felfele nyithato resze, igy oda is lehet pakolgalni appokat, termeszetesen barmennyi "asztalt" kepes krealni es kezelni
    A hatterkeprol a Bing gondoskodik, ezt a lanucher beallitasaban meg lehet talalni, csak ki kell pipalni es ad neked naponta egy szep hatteret, amit visszafele lehet porgetni, ha epp az aznapi nem tetszik :)
    Az ikon pakkot a launcher hozza magaval, raadasul a meretei is allithatok, widget nalam csak az ora, a laucher oraja nem tetszett :) siman letoltheto az ora is, bar mar nem tudom melyik volt az pontosan...sorry
    Egy vezetek nelkuli Logitech USB stickes bill+eger kombot hasznalok a boxhoz (a PC-vel egyetemben, egy USB switchen keresztul van kapcsolva a PC es a box)
    Nincsen panaszom az eger mozgasara nem veltem felfedezni semmi lagolast vagy akadast
    Sajna a Rapoora nem tudok okossagot, de hatha van aki hasznalja es az tobbet tud erre mondani

    ps
    annyit meg talan, hogy a Microsoftos azert jobb szerintem mint a Nova, mert a kepernyo teljes szelessegeben lehet elhelyezni ikonokat, amig a Novaban ezt nem tudtam megoldani

    [ Szerkesztve ]

    TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Új hozzászólás Aktív témák