Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• c41r0^

őstag

a PH! tesztben sem értettem igazán, az S3 miért nem az első helyet szerezte meg és lett ''csak'' ajánlott, míg az AB9 különösen ajánlott
    egy konkurrens HW-tesztoldalt nézegetve pont fordított volt a helyzet az S3 javára

AB9 - én nem használnám a jobb minőségű integrált audiot (Audigy miatt), a 2 PCI slot épphogy elég lenne és szerencsétlen helyen van az IDE csati, valamint tuningban is gyengébb az S3-nál, a hőcsöves NB hűtés kb. 450 MHz FSBig elég, ez is tűzforróvá válik

S3 - maradna 1 db. fölös PCI-om, jobb tuning (valljuk be, ezt csak C2D és tuningmemók mellett tudnám kihasználni, de ami késik nem múlik), ára kevesebb az AB9-nél,400 FSB feletti tuningnál viszont chipset hűtőt kell majd cserélnem (jövő zenéje lenne ez is), így árban ugyanannyi lenne az új NB hűtő+lap, mint az AB9

szvsz nekem jobb választás lenne a Giga lap, de cáfoljatok rám, mert eddig észérveket nem láttam - egyébként lehet, hogy nem is kell észérv, ilyen kis tényezők miatt már csaknem a szimpátián múlik a döntés...

''Windowsból nem tuningolunk'' alapelvet követem, nem használnám a uGuru-t (különben sem lehet olyan opció benne, ami BIOSból hiányzik)

[Szerkesztve]

Hozzászólok Aktív témák