Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zitrone88

    aktív tag

    válasz Beni2331 #98384 üzenetére

    Huh, arról majd Milka nyilatkozik, ő pártatlan, nekem kopottas tapasztalataim vannak a gigával (4. Gen inteles a céges gépem, ez a legújabb Giga, amivel dolgom volt (és van is sajnos). Nekem nem volt megbízható, illetve, működik, ha az a megbízhatóság, de talán a "nem stabil" jobb kifejezés rá. Azóta biztosan fejlődtek valamit e téren, de én már elengedtem őket, nem volt opció sosem, így nem foglalkoztam velük. Összvissz annyi rémlik, hogy a B550 Elite csúnyán szerepelt a B550 Tomahawkkal és a B550-F lappal szemben vrm hőfok tekintetében, ha az árakat mellé nézzük. De ez egy oc-zott 3950X alatt volt, szóval ettől még lehet jó lap, de mondom, ez még csak nem is X570 történet. Ha jól rémlik, a Pro viszont jól szerepelt. De ez a teszt vrm-re volt kihegyezve :)
    De, hogy mondjak valami hasznosat is, B550 és X570 között szerintem aszerint dönts, hogy mennyi és milyen pci-e 4 eszközöd várható, hogy lesz, mert, ha ez nem szempont igazán, akkor ajánlanám a B550-et (abból egy igazán jófélét), és egy min 3000 szériás ryzent (mert ugye csak azt támogatja). 1600AF-hez én már nem vennék lapot. Egyébként kb annyiért el tudod adni, mint amibe egy 3100 kerül hardveraprón.

    Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz Beni2331 #98384 üzenetére

    Ha nem cserélsz procit akkor tök jó lesz az Elite ha meg cserélsz akkor Toma, Strix vagy akár a Aorus Pro is megteszi.

    zitrone88
    Azért mert az Aorus Elit az alsóbb kategóriás MSI B550 A-Pro/Gaming Plus párja. Az Aorus Pro a Toma és a Strix ellenfele és nagyjából hozza is azt a szintet...más kérdés, hogy nálunk finoman szólva is el van csúszva az árazás és így nem éri meg egyik Giga sem, legalábbis nem best buy.

Új hozzászólás Aktív témák