Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz Milka 78 #91482 üzenetére

    Nem tudom mit jelent a bővített bios, de nekem egy áldás volt most a 3600 alá vett Misi b450-es deszka újra a régi típusú, karakteres biossal, sallangoktól mentesen. Talán még jó is, hogy egy kicsit rákényszerültek, hogy kevesebből gazdálkodjanak. Én meg újra fiatalnak érezhettem magam :DD

    (#91483) venom8888
    Érdemes a lap támogatási listájában lévő ramokból választani ha van rá lehetőséged, de ha shopból rendelsz, akkor sincs nagy gond, max visszaküldöd, ha esetleg mégsem menne. Én most két lapban is olyan memóriákat hajtottam a hétvégén, amik nem voltak benne egyik lap támogatási listájában sem, mégis működtek gond nélkül b450-es és b350-es lapokban is.
    A másik a bios, azt most nemigen úszod meg, mert a boltban lévő lapokon jellemzően még az R2-t nem támogató biosok vannak. Vagy kérni kell, hogy frissítsék, vagy neked kell úgy készülnöd, hogy frissíted egy régebbi procival.

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák