Új hozzászólás Aktív témák

  • Beholder1988

    kezdő

    Tegnap végül megépítettem az új buildem de szenvedek (mint mindig..)

    Lenne pár kérdésem, problémám a mostani set upommal kapcsolatban. Tegnap vettem meg az alkatrészeket, és sikeresen össze is raktam itthon. Asus Strix Rog B360-G alaplap - Miért van az, hogy random módon olyan hangot ad - szerintem a táp - mintha zárlatot kapna majd gyakorlatilag hangtalanná válik a gép, ami tök jó csak azt a cirrenést nem értem. (Corsair VS 550) - Az normális, hogy nem ismerte fel automatikusan a LAN kábelt a windows? CD olvasó nincs a gépbe így elég körülményesen le kellett töltenem egy laptopra az Asus oldaláról a drivereket, amit furcsa módon elsőre nem sikerült a gépre rakni, mert 29%-nál megállt a másolás - igen, több usb porton is megpróbáltam, mindegyiknél pont ott, 29%-on megállt... Na mindegy valahogy sikerült felraknom, most megy. A kézikönyv szerint zölden kéne világítania, de nekem még mindig naranccsárga. A BIOS-t amúgy tudtam frissíteni driver nélkül is kábelről. - Ez az alaplap tud világítani? A dobozán az van, hogy AURA sync ami most nem tudom mire utal. Arra, hogy képes világítani vagy, hogy tudja vezérelni az egyéb géphez kapcsolódó eszközök világítását? - És ami igazán idegesít! Fogalmam sincs, hogy miért nem működik a kondenzátor mikrofonom!! Igen! Vissza vittem a boltba, bedugtuk, plug and play felismerte a mikrofont és tökéletesen működött. Gondoltuk azért, mert win7-en próbáltuk. Elvittem a beszállítóhoz, ott win10-en próbáltuk, 90%-os volt, valami basic hangfelvevővel csináltuk random beállításokkal, viszont még így is ég és föld volt a különbség. Igen! A driverek fent vannak. Egy Marantz pod pack 1-ről van szó.

    Ha van bármi tippetek ne hagyjátok magatokban! :)
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák