Új hozzászólás Aktív témák

  • laychi

    veterán

    válasz nemethchek19 #70716 üzenetére

    Bármelyik olyan alaplapot,amelyik a neked szükséges számú usb csatlakozóval rendelkezik.
    Mivel k-s procit akarsz,ezért érdemes mindkét esetben Z-s lapot választanod.
    FONTOS,hogy a bios támogassa a procid,ezt hangsúlyozom,szóval a bolt frissítse le a legújabbra,vagy,ha használtban veszel,akkor a mostani tulaj.

    Neked ugyebár 7 usb csatira van szükséged ,de esetleg olyat érdemesebb lenne választani,amin több van,mint 7-8db
    vagy egy előlapi panelt is tervezz be a konfigba,ahol egyéb eszközöket tudsz csatlakoztatni

    z87 esetében olcsóbban kapsz jobban felszerelt lapot
    DE!
    ha tervezel proci fejlesztést is broadwell szériából,akkor mindenképpen z97

    MSI,ASUS,GIGA jó lapokat gyárt,asrockról olvastam jócskán negatívumot,még a felsőbb kategóriás extreme 4-6 esetében is,szóval inkább hagyd ki.

    Gondolom alaplapi "hangkártyát/kimenetet/" nem használnál,szóval ebből a szempontból szerintem semlegesnek tekinthető az összes lap.

    Ahogy nézegettem a lapokat z97 szériában 30k-ig 6 usb csatit tartalmaznak usb 2.0-3.0 vegyesen.

    z87-nél pl az én msi-m 8-at tartalmaz vegyesen,jó kis lap,elégedett vagyok vele,ajánlanám is bárkinek,aki olcsón jó lapot szeretne.

    Hasonló usb mennyiséggel felszereltet nem is látok az árukeresőt használva a 3 felsorolt gyártó lapjai közül

    Úgy tűnik mindenképp szükséged lesz usb-s előlapi panelra

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák