Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Mans20 #38816 üzenetére

    Mit villant? Lapokat ... "mert itt istenítik" Erről szó sincs legalábbis nem olvastam írtam ilyet hogy az ASRock a király (mellesleg nem egyszer te magad is ajánlottad) ..... De épp a te lapodnál is (ASRock Z75 pro3 ha jól tudom) ott a helyzet hogy 21K-ért milyen tuninglapot veszel?Talán a legolcsóbb legolcsóbbika persze ettől még normálisan kellene működnie mint ahogy sok felhasználónál meg is teszi .......Na meg az ASRock , Biostar,Intel-en kívül Z75-ös lapot nem is gyárt senki.
    Mert legtöbbször ez a kikötés a kért lappal kapcsolatban: Kell a tuning , minden legyen rajta és 20K alatt ....
    "ventigondok" Volt aki leuga.ott mert szerinte az Asus szar ez ügyben ..... de szerintem is jobb a 10K-val drágább Asus megoldása ez nem vitás számomra.
    "drivergondok" Nem tudom milyen gondokra gondolsz de azt sem hiszem hogy ez annyira csak az ASRock -ra lehetne rásütni.
    ...........
    Na szóval félreértés ne essék nem a kedvenc márkám ..... de nem rosszabb mint pl. egy Giga ,Biostar ,...... lap.
    "azt most azt se tudom mit tegyek,garinál ha nem jön elő a hiba visszaküldik,eladni így meg lutri..ötlet?" Ha hibás garancia ez egyértelmű ...... gondolom megbízható boltból vetted akkor nem lehet vele gond .....
    (#38818) jim bcs
    Azért azt megnézem hogy a tőkét hogy veri oda :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák