Új hozzászólás Aktív témák

  • horrendas

    csendes tag

    Sziasztok!

    Elnézést, hogy ide is berakom, de a porcesszor témában még nem kaptam választ és elég sürgős a dolog. Valamint ide is illik, mert az alaplapon is múlhat.. ..szóval.
    Sajnos csak alapvető számítógép ismerettel rendelkezem, ezért is fordultam hozzátok, mert itt kellően profi csapat tud segíteni.Ahogyan az a címből is kivehető dilemmában vagyok, mert jelenleg egy : Intel(R) Pentium(R) 4 3.00GHz processzorom van . Viszont az a problémám ezzel az alkatrésszel, hogy - szerintem- kicsit kiöregedett(pedig jól teljesített,szerettem).Csak hát sajnos már nagyon túlpörög-melegszik 80-100%-on fut szinte mindig és ez így második év után már elég.Nos ráakadtam egy proceszorra, nevezetesen erre: Intel Xeon SL9RU 5150 2.66GHz DUAL CORE LGA771 4Mb Cache CPU számomra megvehető áron, viszont nem találtam róla semmit és lehet bele sem menne a gépbe.szerk.:Időközben befutott eggyel újabbnak tűnő típus, szintén versenyképesen, tehát ezt is lehet bele venni: Intel Xeon 5160 Dual Core 3.0GHz Processor CPU 4MB 1333Mhz SL9RT.

    A konfigurációm:

    - Alaplap: MSI MS-7293 (FSC OEM)
    - HDD : Hitachi HDS71010CLA332 ATA device
    - Proc.: Intel(R) Pentium(R) 4 3.00GHZ
    - Vidk.: Ati Radeon HD 4350 512mb
    - Ram.: Kingston 2x1gb ddr2 sdram

    Tehát a kérdés azt hiszem adott.Érdemes lenne váltanom a fentebb említett proceszorra? köszönöm

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák