Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz csucsbicep #21681 üzenetére

    Egy erős 4+1-essel(mint ez)is simán fogsz boldogulni.Nekem a 8+2 nem hozott semmi féle előnyt...a BIOS nekem egyszerübnek tűnik és éppen ezért átláthatóbb mint az MSI-é.Ott azért néha eltévedtem a sok opció közt.Az Asus lapokat nagyon dicsérik most.Nekem az M487TD EVO jobban tetszik.A 8+1 fázis és egyéb dolgok miatt acélosabbak tűnik és rendes ATX formátum ergo nem kellett mindent összezsúfolni rajta.Én is gondolkodtam ebben a lapban,de nálam bukott a normális CFX támogatás miatt(16x4-es,használhatatlan),de ha egy kártyás gépben gondolkodsz akkor jó lehet,viszont nincs annyi extra funkció rajta mint az ASRockon(Az alaplapra ráépítve hibakereső kijelző és power és reset gomb ami jól jön ha a géped nincs beépítve a házba,pl szerelés-teszt alatt,de ez nem mindenkinek lényeges.Azért kár,hogy nincs a FET-eken semmilyen hűtés...Az M488TD-M azért furi nekem mert ugyan támogatja a 140w procikat,de mégis "csak 4-es (ATX12V)tápcsati van rajta és én úgy halottam a 140w procikhoz(vagy erősebb tuninghoz) már nem árt a 8-as csati.A Gigát nem ismerem(meg előítéleteim is vannak és a színe sem tetszik ;] ),de ettől még lehet jó lap.Összességében a 870-es ASUS lehet még alternatíva,de azt nem vágom,hogy miért drágább bő 3 ropival mikor tudásban nem tud többet(21400 vs.24810 Aqua)... :F ...viszont ettől függetlenül tetszik a lap :K .Ezt neked kell eldönteni,hogy melyik a jobb....

Új hozzászólás Aktív témák