Új hozzászólás Aktív témák

  • kabanka

    aktív tag

    válasz Bélaaaa #472 üzenetére

    Ez a dolog majdnem olyan mintha rendelsz egy monitort és pixelhibás... tök mindegy samsung philips lg vagy amit veszel. csak a gépben derül ki. Mint ahogy az első hsz is írja gyártófüggetlen a hiba. Amúgy meg mondom sokan játéknál bemennek a optionsba mindent fullra és éppen nem tudja tartani folyamatosan a 60 fps-t leesik 59-58ra és lagg nekem ilyen volt és butítottam a grafikát bármennyire is húztam a számat hogy bírnia kell, mert kiadtam 30 ezret egy kártyára aztán rá kell jönni hogy 30 ezer egy vgaért semmi:))) főleg ha fullhd kell meg akadásmentesség. Van olyan aki észre sem veszi hogy nincs elég fps... neki folyamatosnak tűnik. Ami meg hasonló gondokat okozhat még ha nem eredeti a játék a crack... már megőrülsz mitől akad és kiderül mert szar a crack elég sok játéknál...de ha már nem fizetsz érte legalább nem a játékot kell szidni.:) Eredetit kell venni, bár mostanság azok is mind hibásak, nem véletlenül nem jelenik meg PC-re a Demo belőlük mert senki nem venné meg mert tudják hogy játszhatatlan a sok hiba miatt:)))

    kabankaWorks - Esküvők és rendezvények filmezése!

Új hozzászólás Aktív témák