Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz Healbacsi #1374 üzenetére

    Már megoldottam. A kulcs az volt hogy minnél hamarabb el kell foglalni a legközelebbi inferno várat, ami majdnem full-os(legalábbis fejlett várportálja van, és innentől kezdve tudok mozogni,nagy területeket bevédeni könnyedén). Ez egy gyors map, és nem vettem figyelembe, nem lehet elszórakozni az időt, rögtön menni kell előre!
    Már a káosz hercege(?) is kétszer szaladt kés alá, de harmadszor is feltünt egy ugyanakkora sereggel.
    Ezt mondjuk a korábbi verziókban is rüheltek hogy ha legyőzök egy ellenséges hőst akkor az nem tűnik el, hanem újra felfogadható. Legalább már azt kiküszöbölték hogy én ne tudjam felfogadni az ellenséges hőst,mert az tényleg fura.
    Erő vonalon fejlesztettem egyébként, ahogy néztem a tömlöc hőst arra érdemes, azért a tűzvarázslatokkal is elboldogul.
    Azt a kardot választottam ami a vér és a könny képességét is megadja a csata első pár körében.
    Nem tudom a nevét.

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák