Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz amargo #46600 üzenetére

    itt reggel 6:40 körül még sötét van, de rendre futkároznak át sötétruhás gyalogok az úttesten :U rengeteg a halálos baleset és nagyja elkerülhető lenne, ha figyelnének az emberek és próbálnák betartani a szabályokat... leginkább a gyalogosok/biciklisek (akik a legsebezhetőbbek) vágnak át úgy keresztben, hogy azt sem nézik merről ki jön... (persze nem nekik van elsőbbségük) múlt pénteken reggel itt jövök a belsőben, előttem/mellettem mások személygépkocsival, szemből nem jön senki, biciklis meg látom, hogy halad előttünk az úttal párhuzamosan jobbra a korláton túl a bicikliúton... lassítás és hátranézés nélkül leugrat az úttestre és kanyarodik balra a mindszenti körútra :U 1-2 autónál villant a féklámpa, nehogy megborítsák, de az ilyen gyökér megérdemelné, hogy valaki leszedje a sz@rjáról és szétverje a hátán

    szombaton tettünk egy kört innen kecskemétről soroksárra: esküszöm sokkal jobb arrafelé a közlekedési morál... hiába nagy a forgalom, valahogy türelmesebbek az emberek, nem vágnak ki ész nélkül a másik elé... csomó olyan szituáció volt, amikor simán kifordulhatott volna elénk a másik alsóbbrendű útról, de ehelyett türelmesen várt... itt kecskeméten az ilyenek általában kivárnak, majd amikor közelebb érek és fékeznem kell, akkor hajtanak ki elém :U visszafelé a város közelébe érve kezdtük azt érezni, hogy le akarnak páran tolni az útról... meg ami a legszebb volt: régi 5ösön balról alsóbbrendű út, várakozik egy teherautó, előttünk bő követési távolságra 1 autó, szemből senki, mögöttünk senki... látom hogy a teher már türelmetlenkedik, majd amikor az előttünk levő elhalad előtte, megindul... :U kb a sáv feléig kijött, én meg álltam a fékbe és készültem rá, hogy jobbra hogy célozzuk be az árkot, de utolsó pillanatban megállt... mutattam neki, hogy mégis mi a k*rva anyját gondolt??? esküszöm nem értem az ilyeneket... 2 másodpercet kellett volna várnia, hogy elhaladjunk és akkor belátható távon belül mindkét sáv szabad volt a manőveréhez

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák