Új hozzászólás Aktív témák

  • Oly

    senior tag

    Az elmúlt heti termésem:
    (nem biztos, hogy időrendben)

    - Debrecen Egyetem sgt: Két sávból a külső parkólónak kialakítva, én megyek a belsőben.
    Egyszer csak megjelenik mellettem jobbról egy Swift... 48-as felsőkar lóg belőle. ;]
    Nyomok egy kürtöt, hogy mi a picsát csinál, erre mutogat, hogy húzzam le az ablakot...
    És még neki áll feljebb, hogy mi a bajom a szabálytalan közlekedésével! :F

    - Miskolc Tesco: Körforgalom előtt egy BMW mögött állok... várjuk, hogy a lámpa által beengedett kocsi sor elfogyjon. Egy kis hézagba be tudott húzni a bömös... a körforgalomban pedig megállt egy Micra... Igen! Női vezető... és csak néz és néz...
    Várt... nézett... azt hitte, hogy nekünk van elsőbbségünk. Amikor már mőgötte nyomták a dudát még akkor sem kapcsolt...

    - Miskolc: (kedden félpótos és pénteken két tengelyes póttal is majdnem ugyanúgy történt) Kamion külső sávban mellettem... szó nélkül húzodik a belsőbe, hogy nekem át kelljen mennem a szembe jövő sávba! Pénteki esetben még jöttek szembe is!

    - Polgár elkerülő 35-ös út: Megyek a szokásos tempómmal... jobbról egy STOP tábla mögül lassítás nélkül elém kanyarodik egy SuperB.... :U

    - Debrecen: Sámsoni úton esőben billeg előttem egy robogós... Majd egy jobbra kanyarban kidőlt elém...

    - A körforgalomban haladva elém bevágókat már nem is jegyzem... állandó jelenség!

    - 37-es főút Szerencs mellett: Szürkületben szembe jövő fekete tízeniksz éves BMW lámpa nélkül... Villantok neki, hogy kapcsolja fel, erre 3 kézzel mutogatja a nemzetközileg elfogadott jeleket (főleg a középső ujját) és látom hogy kegyetlenül káromkodik... :F

    Hirtelen ennyi jutott most eszembe...

    SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

Új hozzászólás Aktív témák