Új hozzászólás Aktív témák

  • CounterBoci

    senior tag

    Üdv.

    Engem felvettek a ME gépészmérnöki szakára, sőt rögtön 3. félévet kezdhettem volna mert előtte elvégeztem az egyetem egy kihelyezett szakán CNC gépkezelői, programozói meg gépipari dolgokat. Ahelyett hogy mentem volna, elmentem dolgozni. 4 év alatt most vagyok a 3. munkahelyemen, de már megint fogy a kihívás. Mivel érdekel a szakmám, és szeretem is csinálni, kocsmázás helyett pl. 3D modellezést tanultam önerőből. Nagyképűség nélkül állítom, hogy egy friss diplomás gépészmérnök a nyomomba se érhet. Egy olyan nagy cég, mint a Firth Rixson (aki nem ismeri nézzen utána), olyan szinten áll a mérnökeivel, hogy mostanában egyeztetünk róla, hogy én csinálom a CAD rajzokat a gyárnak. Múlt héten voltam a volt iskolámban, mert behívtak hogy gépésztanárnak alkalmaznának teljes munkaidőben. Mondom lol, pedig 2-es körüli átlagon volt anno :DDD Nomeg a fizetésem harmadáért nem teszem tönkre az idegeimet :)
    Úgyhogy teljes mértékben osztom a topiknyitó véleményét, hogy a tapasztalatot semmiféle elmélet nem helyettesíti. Mondom ezt 24 évesen.

Új hozzászólás Aktív témák