Keresés

Aktív témák

  • Hequila

    őstag

    És azt észre vettétek már, hogy mindig a cd-kre sz@rnak? Nekem a kifüggesztett elírt CD-im mindig légysz@rosak nyáron. Lehet, hogy tényleg a fény is benne van a dologban, mivel a cédékről is verődik vissza fény elég jó hatásfokkal.

    ''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

  • Hequila

    őstag

    Na még egy kicsit elvisszük a témát enyhén más irányba;

    Foglalkozzunk a szúnyogokkal! :))

    Tehát amit én nem értek:

    Van ugye a fiúszúnyog meg a lányszúnyog.
    A fiúszúnyogot onnan lehet felismerni, hogy akár 3-4 cm-esre is megnőhet, meg biztos van pöcse is (bár én még nem láttam :DDD). Ez a fiúszúnyog növényi nedvekkel meg hasonló nem embernek való dolgokkal táplálkozik.
    A lányszúnyog pedig max 1 cm körül van, meg nincs pöcse. Namármost ez a lányszúnyog szíjja az ember vérét a petéi érleléséhez. És itt jön a baki, hogy mivel az állatok elég szőrösek, így a lányszúnyog csak az ember vérét tudja szívni. Tehát hogy a qurva annyába van annyi szúnyog embertől mentes környékeken is??? Mert enni még csak-csak tud egy kis fűvizet meg hasonlókat, de ott nincs ember --> nem tudnak vérhez jutni --> nem fejlődnek ki a petéi --> kipusztulnak. Biztosan van valami tudományos válasz is, ha valaki tudja, ossza meg velem!

    ''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

Aktív témák