Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Mirman #91603 üzenetére

    Külön-külön nem vettem volna meg mindhármat, kettő a vázakkal együtt jött. G80+12-60 nagyon jó árban volt, így nem a 14-140-nel vettem nyitó kitként. Aztán a meccsek miatt (meg úgy egyébként is) kellett egy hosszabb zoom is, így vettem egy használt 14-140-et. A kis 12-32 meg jött a használt GX80 mellé, kvázi ingyen. Szóval így. :)

    Egyébként mindegyik jó valamiért, de a 12-60-as valószínűleg menni fog a háztól. És majd egyszer jön helyette egy 12-35 f/2.8II. ;] Ennyit a leállásról.

    (#91602) Lassú Víz: Sajnos már nincs kinek megmutatnom. De ez régebbi történet, nem a fotós/videós költekezésem folyománya. :(

    Amúgy újonnan biztos nem tudtam volna mindent megvenni. Így sem biztos, hogy kellett volna, de használtan, meg részletre még épp belefért. És az is sokat nyomott a latban, hogy az obikból nagyobb bukó nélkül simán ki lehet szállni. Meg egyelőre a vázak is elég szépen tartják az árukat. Szóval ha váltani szeretnék, vagy csak simán eladni kényszerülnék, akkor azért nem lenne olyan nagy bukta az egész bizniszen. :)

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák