Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz gorgo #53132 üzenetére

    olcsó nagyobb szenzoros milc evf-el...van ilyen? :D és legalább egy olcsó natív kitobi vagy nagylátó is legyen rá...a fuji x-e1-ek ára a padlón van de a kereső elvileg nem lcos vagy mi, és nem látszik benne olyan jól hol az élesség, na meg ha jól tudom nincs olcsó kitobi rá...a g3 meg a g5 még esélyes, de kisebb a szenzor, nem mos annyira (bár sztem nem olyan nagy a külömbség, a 60d-n használom néha ugyanazokat az obikat, az is aps-c), az olympus színeket bukom, amit imádok, cserébe a kereső elvileg spec. manuálozásra nagyon jó, és rengeteg féle olcsó 14-42 van rá meg ott a 14-es pana is, meg a 45-ös portréra...szal még mindíg nagy a dilemma...valószínűleg azt veszem meg majd, amelyik a legolcsóbb lesz akkor, amikor pont pénzem is lesz rá. eddig sajnos nem kedvezett nekem a használt piac, amikor nincs pénz van olcsó gép, amikor van pénz nincs olcsó gép, így elköltöm másra :DDD
    az F1.2-es obik meg tényleg nem mosnak annyival jobban, hogy megérje 8-szoros árat (!!) kipengetni érte az 1.4-esemhez képest, amit b*romi olcsón megkaptam, de a képeket, dof-ot elnézve, meg elképzelve, hogy mennyit nyernék iso-n a jelenlegi vázammal, asszem nekem ez az F1.2-es fényerő pont tökéletes lenne...ezzel én úgy vagyok, hogy amire 50/F1.2 kb képes mft szenzoron, az a dof még természetesnek tűnik, a fényerősebb obik mosodája már hatásvadász, az ilyen 1.8-asoké meg gyengus :D

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák