Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz attiati #8102 üzenetére

    Ha jól választasz (tehát nem nyúlsz sz*rba) akkor esni nem fog az ára (feltételezem Budapestről beszélünk), max stagnál.

    A mostani áresés sem igazi áresés, én másfél éve vettem lakást, a válság kellős közepén, és első kézből láttam, hogy nem estek annyit az árak, mint ahogy az látszott. A kínálat rendeződött át inkább, mert akinek nagyobb értékű, vagy jobb ingatlana volt, az ha tehette nem is hirdette, mert kereslet nem volt. Akinek sürgős volt pont a chf vagy bármi más miatt (beázás, magas rezsi, távfűtéstől szabadulás, öreg ház) azok viszont túlsúlyba kerültek a piacon, és az átlagár így csökkent. Jó lakást korrekt pénzért alig találtunk, csak éppen mákunk volt, mert az eladó kinézte a következő lakását és sürgőssé vált az eladás.
    Bizonyos lakások ára esett azért (a nagyon kicsi és nagyon nagy lakások), és az új építésű lakások ára is mozdult valamelyest, de az arany közép nem igazán.

    Előtte volt itt minden durván túlárazva, minden sz*rt megvett mindenki, mert most olcsó a chf, most mulat a magyar felkiáltás volt.

    Ez most beállt egy bizonyos normális moderált szintre, de innen már nagyot esni nem fog.

    szerk: sok a szóismétlés, fáradok

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák