Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Kobe #59549 üzenetére

    Aki régen zsonglőrködött annak megvolt belölle 100k+/hó. MIndezt amikor már megvolt a process havi 1h melóval.

    Aki régen nem zsonglőrködött csak "családilag" használta annak megállt a havi+ 20-30Kftben. Nekünk wizzAir volt ott régen még rendes (nem 5.000Ft) kedvezmény is volt évi 2* ingyen repültünk és volt olyan év amikor Lanzarottra.

    Jelenleg sztem lényegében nincs. 1% ami fix. Már 1.5éve nem repültünk, még egy félév és ha kedvezményt is hozzáadom kijöhet belölle két tenerife jegy.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Moleman

    addikt

    válasz Kobe #59549 üzenetére

    Ha onnan nézed, igen, az 1% visszatérítés is aprópénz, de legalább ingyen pénz. De ha befektetem, még MÁP-ban is tudna hozni 14 ezret az első évben, ami főleg ingyen pénz. Valóban fillérkúrás, de havi két online utalás nekem megér ennyit, hajoltam már le kevesebbért is. :D

    #59550 avl
    Már gondolkodtam rajta. Ha most bevásároltam volna a beszakadásba, már hozott volna annyit, mint a MÁP fog a következő 8 hónapban. :(
    Eddig azért nem váltottam még át, mert az albérlet miatt szükség lesz forintra, viszont bevétel már csak euróban van per pillanat, az meg érintetlenül megy minden hónapban egyenesen az ETF-ekbe. De kicsit hülyeségnek érzem én is egy 3 év múlva esedékes bérleti díj fedezeteként hagyni a pénzt elértéktelenedni MÁP-ban.

    Az asszony most akart még MÁP-ot venni, de csak aprópénzt kap érte, fél-egy év múlva ki is vennénk lakbérre. Ahelyett is érdemes lenne mást venni és inkább régebbi MÁP-okat feltörni, ha majd kell a pénz? Fél évre elég kp-t meghagyunk most mindenképp.

    Pár hónapja kérdeztem hasonlót, akkor az volt a közös konszenzus, hogy ha elfogy a pénz, inkább euróból váltsak forintot, és a MÁP-okat hagyjam kifutni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák