Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tizedes1

    aktív tag

    válasz lajafix #13420 üzenetére

    Nos, először is a mondatokat, ha szétválasztod, akkor igazad van.
    De azok összekapcsolódnak. Így a bennük rejlő összefüggéseket nem látod.
    Olyan, mint amikor közbevágsz vki mondanivalójába és részenként jogosan megcáfolod, de a végén nem látod a fától(amit magad vágsz ki a közbeszólásaiddal ) az erdőt. :K
    Ezért írsz olyat, hogy:
    "AHA, honnan tetszett ilyet álmodni?"
    mert azt a szót, hogy volna, nem értelmezted. :(

    Mint bankban is dolgozott mondom neked:
    Én látom, hogy mi lett VOLNA jó a végtörlesztésnél,
    azt is, mik lehettek volna még megoldások, de a felsőbb köröknek nem érdekük az , ami nekünk, egyszerű polgároknak, más néven hiteladósnak.

    Te komolyan meg vagy arról győződve, hogy van olyan bank, aki megengedné, hogy
    kifizessen az adós 2017-ben 1.000.000 forintot,amit a gyűjtőszámlán felhalmozott
    AHELYETT, hogy annak az 1 misinek a hátralévő X futamidőre vonatkozóan bezsebelné a kamatait??? ( hacsak törvény nem szabályozza )

    Nem véletlenül volt/van előtörlesztési díj. Ezt te is érted, mit jelent, s nem véletlenül van a szerződésben rögzítve.
    2005-ben bejött egy ügyfél, hogy kifizetné az autóját, mennyibe kerülne az egész procedúra.
    Elmondtam, levezettem.... szerinted kifizette?
    Megmondom: nem fizette ki, mert akkor 35.000 forinttal rosszabbul járt volna, pedig csak 3 évre vette fel a hitelt.

    A CHF miatt teljesen mások lettek a nézetek. A nyomás hatására is változott a bankok érdeke és magatartása, ám ez nem azt jelenti, hogy ahol lehet, nem tesznek keresztbe az ügyfélnek. Lásd a büntetéseket, amiket akkor kaptak, amikor a végtörlesztési szerződésbe kitételeket írtak jogtalanul.
    Vagy azt az esetet is megnézhetjük, amikor az ügyfél kérésére a Zerszte küld egy árfolyamgát utáni, részletes számlát, hogy mi lesz, ha igénybe veszi a drága ügyfél.
    Majd az ügyfél számol, megkérdezi a PSZÁF-ot is, hogy ez így jól van e...
    Az azt mondja jól van, mer az idézett törvény szerint a Zersztének kizárólagos joga van az árfolyamgát %_os kamat és tőke arányát meghatározni! :W
    Majd a fortuna az ügyfél mellé áll és egy hónap múlva a drága Zerszte bank újraszámolja a %-os elosztást és kiderül, hogy annak a nyomorult féregnek, annak a rohadt hiteladósnak IGAZA VOLT.
    Így bukott majd egy millát a bank, azaz így nyert majd egy millát az ügyfél.

    Nem ragozom tovább, sőt , abban igazad van, hogy a választók hülyébbek :(((
    De most mondja meg nekem BÁRKI, hogy érzett úgy,akkor, a választások előtt, ahogy én?
    Meghallgattam Gyurcsány beszédét arról, hogy nem szabad engedni,hogy a Fideszt 2/3-ot szerezzen. Azt gondoltam, hogy baszod, még ha igazat is mondasz(farkast kiáltasz), ki fog neked hinni?? :F :F
    s ha lesz is valaki, azok közül ? % fog rátok, szocikra szavazni???
    2014-ben, amikor bekopog hozzám vki a fidesznek kopogtató cédulát gyűjteni, legszívesebben összetépném.
    Nincs egy hiteles párt, nincs, akiben megbízzunk és mégis, ha nem választjuk ki a rosszak közül azt a pártot, aki talán a legkevésbe fog ártani nekünk, akkor a jelenlegi pártot erősítjük minden tekintetben. :((

Új hozzászólás Aktív témák