Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz MaciG #11594 üzenetére

    Ahol egy Matolcsy a pénzügyminiszter, ott én bármit kinézek. Egyébként igazad van, valóban hajlamos az ember pánikolni, ha a médiából az folyik, igazából a feleségem aggódott nálam sokkal jobban. De mivel a pénz közös, meg a jövőnk is, így kivittük egy részét, fő a nyugalom.

    Amúgy meg, mivel nem ülök ott a kormányban, nem tudom a valódi célokat, csak arra tudok támaszkodni, amit olvasok. Azért az információkat megszűröm, igyekszek szelektálni. Bár már informatikusként dolgozom, de azért csak van két közgazdász diplomám, és a Kopintban is dolgoztam 3 évig, szóval még valami dereng. ;)

    Illetve Jugoszláviában tényleg bekövetkezett, ez tény. És nem is volt olyan rég.

    Ja, és tegyük hozzá, hogy a feleségem banki kockázatelemző. Hivatásos aggódó. :D

    [ Szerkesztve ]

    The Amiga, Born a Champion

  • Mercutio_

    félisten

    válasz MaciG #11594 üzenetére

    Monnyuk kuszaszem tényleg bulvármédiás színvonalon űzi a közgazdaságtant, de ha 1-2 oligarcha kormányközeli nagybefektető nem szólt volna oda, hogy mostmár elég legyen a szabadságharcból szvsz simán megtörténhetett volna, hogy ezek hátatfordítanak az EU-nak is dacból :(((

    g@bo: Most őszintén ki a fenének kellenek a lepukkant, drágán üzemeltethető hazai ingatlanok? Főleg amikor a befektetésnek Írek és spanyolok által vett újépítésűek akár most is megvehetőek lennének, de az se kell - azon az áron amennyiért hajlandóak megválni tőlük - senkinek?

    _BM_: 1 hónappal ezelőtt még piszkosul nem lehetett tudni, hogy vezérlő fejedelmünk bedacol, vagy bepucsít, szóval akkor u. annyi esély volt arra is, hogy elszáll a forint, mint, hogy elkezd - szép lassan - visszaerősödni. És arra a forgatókönyvre még kíváncsi vagyok amit a görögök becsődölésére hoznak össze...
    Hitelszerződések témában van egyrészt ez, másrészt úgy tudom több más per is folyamatban van, aminek eredményére nagyon vár az a réteg, aki abban bízik, hogy a fentihez hasonló eredményt hoz.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák