Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecow

    aktív tag

    válasz lajafix #11392 üzenetére

    Hol írtam kivételt? Egy morális, emocionális szálat említettem meg, ami mivel emberek vagyunk nem elhanyagolhatóak, írtam, hogy arra ne ugorjatok arra feltétlen, persze megtörtént, mert azon könnyen rugóztok. Alapvető kivitelezési kérdéseket tettem fel, amit nektek támogatóknak csak elfogadható módon meg kellett volna válaszolni, de nem tettétek, (illetve _BM_ válaszolt valamit), csak jött a lenézés, hogy aki a vagyonadóról bármi negatívat mer mondani, az dilettáns, sőt eretnek. Én egyébként nem utasítom el vagyonadót önmagában, csak a kivitelezést látom problémásnak, illetve amit DeFranco írt, az is megfontolandó, hogy milyen kontextusba helyezzük az egészet.
    És igen, megint az arrogancia, nézd meg ezt a hozzászólásod, te vagy a ráció, te mindent jól látsz, mindenki más csak félkegyelmű, naiv.
    Mi abban a naivitás, hogy a vagyon adó nehezen kivitelezhető? Miért nem tették meg eddig ha az olyan egyszerű, igazságos, ésszerű? Persze tudom, mert sok a félkegyelmű tudatlan naiv. Kérdés, hogy a te arrogáns hozzá állásoddal mire lehet jutni országvezetési szinten, amikor emberek tényleges életét kell befolyásolni, nem a papírlapon kell görbéket húzni meg makró képleteket számolni. Néha le kéne szállni az elefántcsonttoronyból, úgy lehet könnyebb lenne.

    Nyergeld meg a nagyot

Új hozzászólás Aktív témák