Új hozzászólás Aktív témák

  • ngaba

    aktív tag

    válasz Hi!King #99622 üzenetére

    Ez itt most lényegtelen. Én csak arra világítottam rá, hogy ez az érvelés nem áll meg, hogy jaj, a befektetők mit gondolnak. (Ha ez annyit számítana, nem így működne most sem ez az ország.)

    Ilyen eladósodottsággal lehet, hogy tényleg megéri becsődölni, és utána hiába fizetünk évekig magasabb kamatot, összességében jobban járunk, mert amikor normalizálódik a helyzet, kisebb államadósságunk lesz. Ez nem tudom, hogy így van-e, de a propaganda pár hónap alatt eladja, főleg ha a hitelezőt beállítják a főgonosznak.

    Itt írta már valaki, hogy nem abból kell kiindulni, hogy mi az, ami racionálisnak tűnik.

    autojubba: Jó, akkor azzal is érvelhetnél, hogy adományként utaljak az államnak, mert különben valami durvább jön. Valószínűleg valamilyen formában mindenki a saját érdekeit nézi. (Amúgy írtam már, hogy nekem sok állampapírom van. Most egyelőre felfüggesztettem a PMÁP vásárlást, ennyi. Nekem amúgy sem tetszik ez az egekbe tolt futamidő. Megmondták előre tavaly, hogy 10 évesig fogják nyújtani.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák