Új hozzászólás Aktív témák

  • nort_on

    senior tag

    Pár hónapja már én is gondoltam rajta, hogy érdemes lenne kipróbálni más platformot, most bedobom, így, hogy más részéről is felvetődő ez a dolog, lehet hogy érdemes lenne elgondolkozni rajta. Konkrétan a Discord lenne alkalmas erre, millió beállítási lehetőseg van, így igényre szabható. Több szobát is létre lehet hozni (pl Ixion77 javaslata kiindulásnak tök jó), a kezdők tudnak a haladóba is olvasgatni, de a "kezdő" szobákban is lehet segíteni a kérdezőknek. Több szerveren is vagyok, simán működik. Lehet különböző jogosultságokat is adni, pl itt is van kb 50-100 aktív tag (nekik lehetne nagyobb olvasási/írási jogkörük), de itt szerint ennek a többszöröse van "read-only" módban, illetve az új tagoknak meg csak bizonyos szobákhoz lenne írási joguk. Ki kell találni, hogy mit szeretnénk. Persze ez csomó meló, erre kell egy csapat, akik létrehozzák, és karbantartják, intézik ezeket. Van lehetőség minden szobához külön összefoglalót írni. Vannak emojik, ami itt is tök jó lenne, ha csak megköszönnél valamit, hogy legyen visszajelzés.

    Ez egy viszonylag egyszerű szeró a kriptós haverokkal. Ez más koncepció, mivel ez zárt, csak meghíváson alapul, kb 50-60-an vagyunk, read-only tagok pár havonta kiszórva. Csak a példa kedvéért dobom be. Van mobilos app és webes felület is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák