Aktív témák

  • x_o_n

    veterán

    második nap....

    a nagyeszok lehet csotik de nem tuti csak a franc se hisz má senkinek....


    ez a nap más volt...már hajnalban gyomoridegem volt a munka miatt...ott lessz a burkoló?és a villanyszerelő? mind nagyon megbizhtató emberek természetesen csak már 3-hete hallgatom hogy holnap tuti jövünk stb....cimeres k.a-at:)

    szal már hajnal 5-kor fent voltam...szzokáomhoz hiven irány a fürdő itt örömmel tapasztaltam hogy zselébe döglött rovarak fogadtak utána gyönyörködtem kicsit a penészben a falon és a szétskerázó még élő dögökön.... ez van, és hideg mert fűtés még nincs...

    6-órakor a kisfiam átjött hozzám bebujt a paplan alá és nyöszörgött mert fájt a füle kicsit asszonpajtás már elment dolgozoba igy miután sikeresen felkeltettük hugit is már hárman bujtunk vacogva a paplan alatt...irány a konyha-hűtő-gyógyszer gyorsan kanál kotorászás állomittasan majd be a szobába - gyógyszer bead....szegény fiamnak több se kellett ez a mentolos izé kikivákozott belöle a tegnapi mindennel , ekkor majdnem belölem is:(
    szegényt nem győztem vigasztalni.... felmosás , ágyhuzás , átöltösztetés,fogmosás ágyba be....7 óra fele gondoltam öltözünk irány a bölcsi-ovi....próba lázmérés...nem csipog...vészjósló csend..amikor ránéztem majdnem rosszul lettem...39,3...kúp-panadol be a paplan alá...gyorsan a nagyszülök hivása melyik tud jönni?-...csend..gyomorideg...pánik...ilyen nincs..

    hálégnek anyosom tud jönni...megjött...hugival irány a bölcsi.....aztán rohanás a melo....felmegyek...gyomorideg...és senki nincs ott!!! .....felhivtam burkolót megköszöntem a közös munkákat majd finoman elküldtem...pánik2..de honnan lessz másik??..telefon...runningman system....hálégnek találtam eggyet...a viz kivert.... kijött megnézte elkezdte...a másik meg mia francot tökölt??? hihetetlen..a hir viszont terjedt mert hivott a villanyos ő jön mindenképpen.. és holnap délután befejezi....király...még jó hogy csak egy barátomnak segitek távollétében felujitani a lakását..mert ha ez lenne a munkám..háát akkor már rég kiugrottam volna az ablakon...mert normális szakidanik alig vannak.... már most félek a parkettástól.....

    irány haza, gyerekhez időközben kijött a doki,antibiotikum hegyek alvás, stb...hálégnek most már jobban van....remélem a hugi nem kapja el....

    és hogy a bogarak ki ne maradjanak a végéről...már az előszobában is találtam....a txköm kivan velük.....felhivtam a céget ..aszzonták várjak egy hetet és akkor tuti kinyifannak....kiváncsi leszek.....persze sprayezni nem szabad mert a zselét beviszik a kixaszott királynőnek meg a többi kis mocsoknak....

    hát ennyi mára..kapcs ford:)

    [Szerkesztve]

Aktív témák