Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rxanboy

    újonc

    válasz totron #168 üzenetére

    "A bankok pedig szívjóságból fogják leadni a kölcsönadás gyakorlatát?" -- Ez még talán egy teljesen jó felvetés lehetett volna, abból a szempontból, hogy a bankokat ez valóban, hogy érinti, mit tehetnek, mit nem tehetnek ellene, esetleg, hogyan fordíthatnák a javukra stb... Ha itt abba is hagytad volna a kommentedet és nem kezdted volna tovább szajkózni a baromságaidat.
    Az a baj veled, meg egy két taggal itt a forumon, hogy nem tudtok kilépni abból a buborékból, amiben éltek és azt hiszitek, hogy a világ ilyen, minden fekete-fehér, ha valaki a nézőpontoddal ellenkező nézőpontot mutat be, te azt már támadásnak veszed, megpróbálod a kommentelőt hülyének beállítani, nem fogadsz el mást, "aki ezt teszi/mondja az hülye". Na pont ez az, ahogy az elvakult crypto fanatikusok is viselkednek, pontosan ugyan ezeket a viselkedési jellemzőket mutatják be, ha valami cryptoval szembeni kritikát kap, azt egyből lehülyézi, ahelyett, hogy megértené miről is van szó, csak végletekben gondolkodik.
    Én kiemeltem mind pozitív és mind negatív dolgokat, ráadásul eléggé óvatosan is fogalmaztam, sose tettem kijelentést, hogy na ez a tuti, ez biztos így lesz.
    Folyamatosan azzal jössz, hogy még fiatal vagyok, de őszintén szólva, ha valóban hülyének nézel és a kommented alapján ez jön le, akkor árúld már el, hogy miért szólsz hozzá olyan kommentjeimhez, amik történetesen nem is neked szólnak, ha valóban azt mondod, hogy egy idióta vagyok, aki semmit nem tud a világról és te jóval intelligensebb és okosabb vagy nálam, aki bölcsebb is, akkor miért vitatkozol velem, aki állítólag egy idióta, nem hogy az okosok attól okosak, hogy a hülyékkel nem vitatkoznak? :) Te pedig, még vitát is nyitsz egy olyan kommentben, ami történetesen nem is neked ment.
    Ráadásul egy meglátásomat is már egyből agymenésnek titulálod: "hogy néha odabiggyeszted az agymenések végére, hogy vagy lesz belőle valami, vagy nem, nem tudjuk..." ,ahelyett hogy elgondolkoznál az igazságtartalmán.
    Úgy viselkedsz mint egy igazi forumtroll, aki módszeresen beleköt más kommentjébe, szerintem ezt felesleges túlmagyarázni, az értelmes vitának meg van a helye és módja, és ha te mást vallasz azt is elfogadom, de amit írtam is eddig, eléggé kultúrált kibélelt normális formában tettem, az, hogy a felfogó képesség minimálisan is hiányzik belőled és nem vagy képes az egódat kontrolállni, hogy esetleg más véleményét is, ami a tieddel ellenkezik értelmezd és ésszerűen válaszolj rá, arról nem én tehetek.
    Bocs, de ezen kommentjeid alapján elég nehezen tudlak komolyan venni vagy hitelt adni a szavaidnak.

Új hozzászólás Aktív témák