Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jobbman

    tag

    válasz malvin27 #42541 üzenetére

    Lehet hogy csak szerencsém volt, nem tudom. Amikor bementem a boltba, kértem hogy hagy nézhessek meg egy ZX-1-est. Mondta az eladó hogy szerencsém van, mert tegnap elfogyott, de ma visszahoztak egyet, mert visszamondta valaki a rendelést. Namost kihozta a dobozt, gép kivesz, megmutogat. Aztán én is elkezdtem nézegetni, bekapcsoltam - itt volt fura hogy van benne akksi - nézegettem a menut is, majd kikapcsoltam és visszatettem a dobozba. Ezután kérdeztem hogy mik vannak hozzá, kiegészítők egyebek. Elmondta mik vannak, mutatta az akksit is ami a dobozban volt bontatlanul. Aztán mondtam hogy akkor elviszem. Visszatett mindent a dobozba az eladó, majd fizettem és távoztam.

    Tehát volt a gépben már egy akksi, lehet hogy csak bennemaradt, de az eladó nem szólt semmit, nem vette ki, pedig előtte néztem a gépet bekapcsolva. Szóval vagy adnak az Oly mintaboltban hozzá alapból, vagy szerencsém volt és bennemaradt. Ez egy régebbi, 2012-01 es akksi, szerintem nem új mert az egyik érintkezőjén volt valami kis zöldes akármi.

    De ha azt nézem, hogy 80.000-ért 3 év garit kaptam - máshol 2 év - , eredeti pótakkut is így, ami 13-14-től kezdődik, akkor nagyon jól jártam.

    Azt írta az egyik fórumon valaki, hogy videózás közben átt kell állítani a focus-t középpontosra, így nem veszti el a fókuszt olyan hamar. Bár nem tudom hol lehet ezt megtenni, mert olyankor semmi beállítást nem lehet előhozni, vagy én még nem jöttem rá. Olyan mint az iAuto, ahol a fókuszt nem lehet beállítani, hogy hol legyen, hanem ahol ő szeretné, oda fókuszál.

    Régi PH-n: jobbman felhasználónak 84 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Frissítve: 2013.09.14

Új hozzászólás Aktív témák