Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz hcl #51725 üzenetére

    Nekem is arra kellene leginkább a manuális beállítás, hogy minél alacsonyabb ISO-t állítsak be, és hozzá állványról egy kicsit hosszabb záridőt. Kb itt ki is fújt.

    Napokban jártam pár helyen, megtaperoltam pár gépet, tetszett pár bridge, de nem tudom elképzeli, hogy hogyan hordanám magammal, ha csak éppen elugrok valahová. Egy kisebb méretű klasszikus kompakt viszont elfér asszony táskájában is, "cipelje" ő ;]

    ...és ahogy néztem, sokszor képminőségben sem maradna el a nagyobb méretű tesóktól.

    Használtan 15-25e körül (többnyire tokkal-vonóval) vannak egész korrekt(nek tűnő) kis Samsungok, mint pl. WB150/250, van bennük manuális mód, HD/FHD videó, 15-18x optikai zoom, képstabilizátor, szóval látszólag kb mindent tudnak, amit egy 40-50e körüli új bridge.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | D-Link DIR-860L router

Új hozzászólás Aktív témák