Új hozzászólás Aktív témák

  • spgabor

    aktív tag

    válasz Đusty #43342 üzenetére

    Sziasztok!

    Köszönöm a válaszokat. A MM-ban néztem a Canon-t és a Sony-t. Canon külső anyagminősége ilyen árú géphez képest elég puritán szerintem. Bár látszik rajta, hogy rendesen össze van rakva.
    Sony jól fogható, tetszett, hogy a markolata gumírozott, kisebb ez esélye, hogy egy nyári használat esetén, ha izzad a kezed, kicsúszik. Hangra nem tudtam őket tesztelni, mert elég nagy volt a háttérzaj. Viszont a stabilizátorban és a fókusz tekintetében mindkettő szerintem nagyon jó.
    Talán a Canon egy hajszállal előbb fókuszált, de ez minimálisan. Valamint a kezelőszervei nekem jobban kézre állnak.
    Nikon/Pana nem volt kitéve.

    Mindkettőnek vannak olyan értékes tulajdonságai, ami a másikról hiányzik. És az én laikus szemem olyan minimális különbségeket lát közöttük, hogy nagyon nehéz letenni a voksot bármelyik mellett. Canon szimpatikusabb, de a Pana-nak is utána fogok nézni a napokban, mert nem ismerem, de mindenhol agyba-főbe dicsérik.

    A vásárlás nekem is képlékeny, mert már egy éve folyamatban van, csak a végső lökést a fenti dilemmák miatt még egyik készülék sem adta meg.

    Kinti fórumon vhol olvastam az sx60-asról, hogy lehet nemsokára lesz. Lehet azt is megvárnám...

    Üdv:
    spgabor

Új hozzászólás Aktív témák