Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz Rainman665 #2711 üzenetére

    ''Tessék megoldani, ti csesztétek el nekem, már majdnem megrendeltem az 5700-t'' ez beszarás :C :D

    Nos ha bridge kategória, akkor szerintem a következő versenyzők jöhetnek szóba:
    Canon s3 is
    Fuji s6500/9600 - ez még éppen 100k alatt van
    Pana Fz-8
    Sony dsc-h5/h7

    Ezek közül mindnek vannak előnyei/hátrányai. A canonnál ott a képstabi, és nagyon szép színek, éles képek. Hátránynak én a eléggé ''kellemetlen'' fogást említeném leginkább, nagyon gagyi, műanyag érzetet ad, és mellett emég az én 5600-asom is komolyabb gépnek tűnik :). A fujik nekem tetszenek, de az erős zajszűrésük okozhat kellemetlen meglepetéseket. Előnyük még a 28mm-es kezdő gyújtótáv. A pana fz-8 ról nem tudok sokat, gondolom csakúgy mint a többi modellnél itt is nagymértékű zajosodás várható magasabb iso-n, de a képstabilizátor itt is igen nagy előny, meg az opitka minősége is. A sonknál brutális 12, illetve 15-szörös optikai zoom játszik, ez a gyakorlatban nem tudom mennyire használható ki.. én már a 10-szereset sem használom egyáltalán. A h7-es 3200-as iso-ja, már nagyon értelmetlennek tűnik..
    Az én sorrendem a következő lenne:
    1. Fuji s9600
    2. Canon s3 is
    3. Pana fz8

    majd a H5 és az s6500.

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák