Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz DR|FTK|NG #86546 üzenetére

    Szia a léynege,hogy neki adtam a régi alaplapoamt és CPU-mat a párom öcsének.. ez egy fx 8120 és egy xa990 ud3--- viszont az XFX-tápommal nállam 4,2 Ghz-n ment mindig. Most meg. átszerelve amoda mindig elindul ,de ha IBT-t ráeresztünk akkro lekapcsol és 10-15 sec múlva lehet újr aindítani.. Na szóval mivel ezek a dolgok az XFX 550-nel stabilan mentek és most jelen pillanatba alapon megy az adott gép és ott is hibálanul. stabilan.. 3-4 napja. arra jutottam ,hogy a régi gépéből átrakott 480-as Xielence táp lehet a ludas mert csak OC-nál vágj ale mikor a CPU elkezdi kérni anyagot rendesen.

    Szóval ezért gondoltam ,hogy akarok egy ilyen. Viszont mivel az XFX 550-es ára magas a párom öcse keretéhez ezért megörültem ,hogy a Super Flower 550W csak 16-17 volt.. De mivel sehol sem találtam FX bronze-t ahogy utólag felvilágosítottak így lemondtam a rendelést és keresgélem. vagy más verzió... talán egy FSP Raider 550w-es még beleférne a keretbe.. De inkább várunk mé gkicsit é skeresek mert 21 ezer és 16 ezer között van 5 Ft kül. ami Gazdagnak nem számít ,de neki igen és az majdnem a fele egy 14 ezeres kingstone 120gb-os SSD-nek 8)

    Szóval igaziból ennyi a lényege. Most írtam a PCX-nek ,hogy tudnak -e direktbe FX Bronze-t szerezni mert amit felhívtam / ahonnan elöszőr volt rendelve annak ahaver boltjának a nagykerét és Ők nem tudtak csak amazon-t hozni.

    Fx 8120 (4,2)
    XA990-UD3
    Ati 7790
    2 db HDD + 1 SSD
    Ház zalman Z11Plus (minden venti benne).

    Ehhez kell a táp.

    Kb így.

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák