Új hozzászólás Aktív témák

  • tornas

    őstag

    válasz MMIX #32206 üzenetére

    Az a passzív PFC tekercsnek imitált cementkocka nálam teljesen kiverte biztosítékot. Ezért golyó kéne hogy járjon annak (azoknak), aki felelős(ek) ezért a tettéért (tettükért) és a tápförmedvényeikért is. És ez még biztosan nem a legalja... :W

    Hantol Silent ATX 700 W Pro

    De hogy még a CWT is tud ennyire gané cuccot előállítani és leszállítani?! Hát, nagyot csalódtam bennük... De úgy látszik, hogy a megrendelő igényét mindenáron ki akarták elégíteni. De azzal nem törődik, hogy a saját image-át is nagyon rombolja ezzel a döntésével és a kreálmányával.

    WiseCase WSCW-300WA-P42S

    Ahogy elnézem, egyre többen vagyunk a Földön. Ebből kifolyólag már nincs idő normális és minőségi cuccokat előállítani. Viszont gané cuccok előállítása az emberi munka teljes megcsúfolása. Persze az, aki dolgoztat, az nyilván ebből nem akar semmit sem érezni, csak a lóvé minél nagyobb súlyát a zsebében. Hát így lesz a PFC tekercsből csak egy cementkocka... Ennek a telhetetlenségnek még nagyon súlyos böjtje lesz, nagyon hamar mindenki számára. Akkor viszont a pénz semmit sem fog érni. Meg akkor sem ér semmit sem, ha nem költik el (azok is ingyenélők, akik tele vannak lóvéval - legtöbbjük)... :W

    Teljesen kiakadtam...Nem is idegesítem magam tovább. :W

    A listád többi részét inkább el sem olvasom, ha megbocsátod. De ettől még tanulságos marad.

    [ Szerkesztve ]

    "Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

Új hozzászólás Aktív témák