Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    Ahoy!
    Eddig egy Be quiet! System Power 9 500W szolgált, és a lehető legjobban meg vagyok vele elégedve. Néma és szuper. Viszont 1650 Supert egy 6900XT váltott. Meglepő módon bármiféle barkács nélkül is szépen megy minden, és továbbra is kb néma. Viszont Coil whiningol a VGA, meg nyilván nem egészséges ez így, szóval feljebb lépnék.
    -Be Quiet vonalon maradva a system-power-10-850w [link] marha szimpi, ez a favoirtom és 93.4%-os hatásfoka van, 39k
    -Esetleg pure-power-12-850w [link] , bár lényegében csak a modularitást kapom továbbbi 15ezerért
    Illetve látom nagyon ajánlott az asus 850ese is. Bár arról nem találtam mért hatásfokot,a gold önmagában "kevesebb".

    Szóval 5800X, 2 ram modul, 2x SATA, 1xm2 SSD, 6900XT RED DEVIL. Nem tervezek semmit sem húzni, inkább UV, némaság a cél.
    Mit ajánanátok a lehető legolcsóbban? (esetleg a fentiek 750W-os kiadásából vmelyik?)
    A modularitás jó, de sokat nem fizetnék érte felárban, mert elfér a tiktos kis rekeszekben a gépházban a sok kábel. :D
    Illetve az lehet érdeks még, hogy 3 12V csati van a VGA-n, okozhat bármi anomáliát, ha csak 2-ről van etetve?

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák