Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz SirRasor #129211 üzenetére

    vállalható minőség, ha jól tudom kínai kondis teljesen vagy részben
    az sp teljesen más kategória, full japán kondis, kábel mentes design tápon belül, nagyobb hatásfok, _elvileg_ csendesebb és jobb venti
    apn is vállalható, de akár az új hexa 85+ is
    kábelezésről 550-es modellről egy ilyen ák-s vélemény van:
    "Nbase 650w tápegység helyett kerestem egy másik sokkal hatékonyabbat a leendő új gépembe. Hát csalódtam benne hogy egy noname tápegység jobban rendezi és osztja el a kánelekit mint ez amiért már 20. 000-t fizet az ember. A 24 Pin csatlakozón kívül az összes többi kábelen nincsen harisnya vmint össze vissza van forrasztva a kábelei mint akik hasra ütve forraszozta volna be azokat. A CPU és a VGA vmint a 24 Pin kábelein kvül nem lehet szét szedni külön kábel korbácsra a SATA illetve a Molex csatlakozókat ha az egyiket húzod jön utána a többi is"
    kábelezésről gyártói oldalon nem találtam semmit, sejtettem h disznóság van mert sehol nincs kép csak magáról a tápról
    400w egyébként elég a gépedhez, ha a tdp nem is a pontos fogyasztást jelenti, 1060 fogyasztásán már egy 1660 super is elkaristol, kicsivel többel 2060 super, cpu-t meg nem mostanában cseréled, ha meg váltanál 8 magra akkor fix órajel és uv bios-ban, valósan 250w-ot "emberi gépekkel" és modern cpu/vga-val nehéz elérni oc nélkül
    egyébként pár ezer ft egy trms mérő, azt használva meglátod mit ér a tdp és legtöbb esetben a sw-es mérés - no meg látod melyik tesztoldal hazudik +/- ( :
    tdp-ről:
    te cpu-d 65w-os, oké, a 2600 is 65w-os, oké, az én 2700-em is 65w-os volt, oké, egy a bibi, a te cpu-d 7nm, a 2600 12nm, a 2700 8 mag 12nm, az órajelek valamivel kisebbek, de nyilván nem ugyanannyit fog enni mint egy 6 magos 7nm-es

    hackeeeee
    ez akkor lenne jó ha _pontos_ típus is lenne mellé, sok 2060s van, ha lennének ilyen tapasztalatok lehetne valami támpont cw mentességre vágyóknak - és akkor már ildomos lenne 60-75 fps mellett 100-200fps-sel is meghallgatni a vga-t/tápot -

    szerk:
    orangecode
    ehhez gyakorlatilag a ma kapható legkisebb atx tápok is túlméretezettek lesznek , kis túlzással bármit vehetsz ajánlottak közül, 200w körüli gold is sok lenne de valszeg nem találsz olyat

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák