Keresés

Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz owen23 #22030 üzenetére

    Tökéletes. :K

    Dyno: ha pnf valóban pnf!!!

    Amd - Radeon - Ryzen

  • atesss

    addikt

    válasz owen23 #22030 üzenetére

    Na igen egy ilyen gépnél az a 2 vagy 4k már tényleg nem oszt...
    Ha most vennék gépet kb. én is nagyon hasonlót raknék össze.
    Bár a virtuális gépek miatt asszem inkább 4GB Rammal, meg talán E6xxx-el vagy E8xxx-el inkább, mert csak az támogatja a hardveres virtualizációt. De ez egy elég egyéni perverzió :U
    Még a vinyón gondolkoznék azért, nem tudom ez a WD pontosan melyik, de érdemes minnél újabb tipusokat venni, szerintem olvasd el a legujjabb PH tesztet is pl.
    De én egy Samsung F1 640-et vagy WD 640-et (pontos tipust nem tudom hirtelen) ajánlanék.
    Azért pont 640-est, mert abban 320GB-os lemezek vannak (F1-re ez biztos), az 500-asban meg csak 250-esek álltalában. (Bár ha 1 hónapon belül jelent meg valami ujdonság, abban még nem vagyok képben. Inkább kérdezz be egy vinyós topicba is).
    Nem véletlenül nyert a PH tesztben is a Samsung, gyors, csendes, hüvös; nekem egy 640-es van, + mind2 haveromnak aki mostanában vett gépet a 320-asat ajánlottam.

    Ja és azt el is felejtettem, hogy az FSP GLN-en alapból nincs PCI-E táp, és SATA-ból is csak 1db van. :F Úgyhogy neked az tényleg nem lenne jó. De amilyen gépbe menne havernak, pont nincs egyikre se szükség, ha meg mégis valamiért kéne mégegy SATA, egy átalakító kb. 400ft.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák