Aktív témák

  • hakos1987

    őstag

    Helo!

    Lenne egy fontos kérdésem:
    Van egy Antec-féle EarthWatts tápom, 500W-os, 80plus-os minősítéssel. 12V-os ágon 17A-t tud...
    A gondom a következő: játszok tegnap NFS undercover-el... semmi gond a játékkal... feljebbkapcsolom az egyik kapcsolható ventit, rá pár másodpercel VGA lekapcsol, mjad kifagy a hang és újraindul a gép... próbáltam úgy is, hogy a ventit hagytam alapon, de tuningoltam a VGA-t.... ugyan ez volt.... a tápra gyanakszom....

    Előfordul, hogy a táp nem vinné el a gépet? (gigabyte EP35-DS3 lap, E8500 @4 ghz proci, 4X1 gb ram, 4870-es VGA, egy raptor vinyó és egy 320-as WD) a vízhűtés sincs rákötve.... korábban egy 3870X2-m volt, ami nagyon tuningos darab volt, sosem volt semmilyen gondom, pedig elvileg az többet eszik!
    Valóban a táp lehet a ludas?! amúgy kb 2 hetes a VGA, az első 1 hétben semmi problémám nem volt még, tuningolva simán ment minden....

    Ha már tápot kell cserélnem....20K körülire gondoltam.... lenne egy CM 620W-os moduláris, valamint egy HKC tápon gondolkodom, 630W-os moduláris az is... fontos, hogy csendes is legyen! Valakinek tapasztalata HKC-vel? annyira nem hallottam még a márkáról...

    Várom az ötleteket, instrukciókat, segítséget....

    Előre is köszönöm!!

    Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

Aktív témák